Timikomp - Serwis komputerowy

Naprawa komputerów stacjonarnych i laptopów

Posiadasz komputer który odmówił posłuszeństwa, sprawia stale problemy, wolno pracuje, zawiesza się? Dobrze trafiłeś! W naszym serwisie komputerowym znajdziesz usługi takie jak: naprawa komputerów, naprawa laptopów.

Nasz serwis naprawia komputery stacjonarne oraz laptopy. Wykonujemy naprawy związane z usterkami sprzętowymi jak i softwarowymi (związanymi z oprogramowaniem). Serwis komputerowy zapewni Państwu profesjonalne wykonanie naprawy, a wszystko to w przystępnych cenach.

Służymy fachowym serwisem komputerowym i pomocą, odbieramy sprzęt od klienta i dostarczamy po wykonaniu naprawy.

Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług i gwarancję jakości. Zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego nasze usługi wykonujemy terminowo i solidnie. Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy indywidualnie.


W zakres usług serwisu, wchodzą m.in.:

Wykonujemy naprawy komputerów stacjonarnych (Desktop PC), laptopów, notebooków, netbooków.

Nie znalazłeś interesującej Cię usługi? Skontaktuj się z nami.


Jak skorzystać z usług serwisu?

  • Usterkę można zgłosić telefonicznie lub mailowo. Podczas rozmowy umawiamy się na sposób dostarczenia sprzętu oraz dogodny termin.
  • Uszkodzony komputer może zostać do nas przywieziony lub to my przyjeżdżamy do Państwa w celu diagnozy i naprawy komputera. W przypadku gdy komputer nie może być naprawiony u Klienta - jest on zabierany do serwisu i tam następuje naprawa. Punkt dostarczania sprzętu do serwisu, będący jednocześnie punktem odbioru, znajduje się w Oświęcimiu przy ulicy Obozowej 25C/1 (osiedle Zasole, pasaż handlowy, lokal kwiaciarni, przy szkole "Budowlance").
  • Po dokonaniu diagnozy, przedstawiamy Klientowi informacje dotyczącą problemu oraz czas i koszt naprawy.