Timikomp - Serwis

Usuwanie wirusów i szkodliwego oprogramowania.

Nasza firma zajmuje się oczyszczaniem komputerów z wirusów i złośliwego oprogramowania. Po oczyszczeniu komputera, zaopatrujemy komputer klienta w program antywirusowy - klient może wybrać darmowy program dla użytku domowego lub licencjonowany - płatny.

Najlepszą metodą ustrzeżenia się przed wirusami jest ochrona prewencyjna, która opiera się na domyślnym odrzucaniu wszystkich plików, które docierają do naszego komputera. Niekiedy nawet pliki od zaufanych osób mogą zawierać wirusy, a osoby te mogą o tym po prostu nie wiedzieć. Ważnym elementem działań zapobiegawczych jest regularne tworzenie kopii awaryjnych dla najważniejszych plików, programów bądź dokumentów. Trzeba również regularnie tworzyć kopie zapasowe danych. W przypadku zainfekowania komputera nie należy od razu w panice formatować dysku twardego. Co więcej, wykonanie formatowania dysku wcale nie oznacza pozbycia się niektórych wirusów z systemu.

Proponujemy więc skorzystanie z usług naszej firmy i bezpieczne oczyszczenie Państwa komputera z wirusów i szkodliwego oprogramowania.

Usuniemy wirusy i złośliwe oprogramowanie, postaramy się zabezpieczyć system tak, aby ograniczyć prawdopodobieństwo ponownego zainfekowania.