Naprawa komputerów Oświęcim

Naprawa komputerów stacjonarnych i laptopów

Oświęcim to miasto i gmina w województwie małopolskim. Położony jest w centrum Kotliny Oświęcimskiej. Jest to również miasto powiatowe. Nazwa miejscowości posiada ponad 800-letnią historię. Przez miasto przepływa rzeka Soła. W Oświęcimiu znajduje się wiele zabytków, m.in.: Miejsce Pamięci Auschwitz-Birkenau, cmentarz żydowski, liczne kamienice, kościoły. Przez Oświęcim przebiega wiele dróg krajowych m.in. nr 44, 933, 948. Miasto posiada wiele żłobków, przedszkoli, szkół. Znajduje się tu również Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa. Swoją siedzibę ma tu równieź ośmiokrotny złoty medalista mistrzostw Polski w hokeju na lodzie, dwukrotny zdobywca Pucharu Polski - Aksam Unia Oświęcim. Dla mieszkańców Oświęcimia, przygotowaliśmy specjalną ofertę na naprawę komputerów.Posiadasz komputer który odmówił posłuszeństwa, sprawia stale problemy, wolno pracuje, zawiesza się? Dobrze trafiłeś! W naszym serwisie komputerowym znajdziesz usługi takie jak: naprawa komputerów, naprawa laptopów.

Nasz serwis naprawia komputery stacjonarne oraz laptopy. Wykonujemy naprawy związane z usterkami sprzętowymi jak i softwarowymi (związanymi z oprogramowaniem). Serwis komputerowy zapewni Państwu profesjonalne wykonanie naprawy, a wszystko to w przystępnych cenach.

Służymy fachowym serwisem komputerowym i pomocą, odbieramy sprzęt od klienta i dostarczamy po wykonaniu naprawy.

Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług i gwarancję jakości. Zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego nasze usługi wykonujemy terminowo i solidnie. Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy indywidualnie.


W zakres usług serwisu, wchodzą m.in.:

Wykonujemy naprawy komputerów stacjonarnych (Desktop PC), laptopów, notebooków, netbooków.

Nie znalazłeś interesującej Cię usługi? Skontaktuj się z nami.


Jak skorzystać z usług serwisu?

  • Usterkę można zgłosić telefonicznie lub mailowo. Podczas rozmowy umawiamy się na sposób dostarczenia sprzętu oraz dogodny termin.
  • Uszkodzony komputer może zostać do nas przywieziony lub to my przyjeżdżamy do Państwa w celu diagnozy i naprawy komputera. W przypadku gdy komputer nie może być naprawiony u Klienta - jest on zabierany do serwisu i tam następuje naprawa. Punkt dostarczania sprzętu do serwisu, będący jednocześnie punktem odbioru, znajduje się w Oświęcimiu przy ulicy Obozowej 25C/1 (osiedle Zasole, pasaż handlowy, lokal kwiaciarni, przy szkole "Budowlance").
  • Po dokonaniu diagnozy, przedstawiamy Klientowi informacje dotyczącą problemu oraz czas i koszt naprawy.