Naprawa komputerów Tychy

Naprawa komputerów stacjonarnych i laptopów

Tychy to miasto znajdujące na południu Polski, położone na Górnym Śląsku. Tychy posiadają wiele dzielnic, śródmieść. Zajmują 26 miejsce w Polsce pod względem liczby ludności oraz 46 miejsce pod względem powierzchni. W mieście znajduje się kilka muzeów, kino, stadion, lodowisko, biblioteki. Miasto posiada swoją drużynę hokejową - GKS Tychy - złotego medalistę mistrzostw Polski z 2005 roku. Osoby powiązane z Tychami to m.in.: Ryszard Riedel - wokalista zespołu Dżem, Mariusz Czerkawski - polski hokeista, Jerzy Dudek - polski bramkarz oraz wiele innych znakomitych postaci. W Tychach znajduje się również Browar Książęcy - największy w Polsce browar przemysłowy, należy do Kompanii Piwowarskiej. W granicach miasta znajduje się około 150 ha zorganizowanej zieleni. Miasto posiada wiele parków i skwerów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której znajdują się między innymi naprawa komputerów.Posiadasz komputer który odmówił posłuszeństwa, sprawia stale problemy, wolno pracuje, zawiesza się? Dobrze trafiłeś! W naszym serwisie komputerowym znajdziesz usługi takie jak: naprawa komputerów, naprawa laptopów.

Nasz serwis naprawia komputery stacjonarne oraz laptopy. Wykonujemy naprawy związane z usterkami sprzętowymi jak i softwarowymi (związanymi z oprogramowaniem). Serwis komputerowy zapewni Państwu profesjonalne wykonanie naprawy, a wszystko to w przystępnych cenach.

Służymy fachowym serwisem komputerowym i pomocą, odbieramy sprzęt od klienta i dostarczamy po wykonaniu naprawy.

Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług i gwarancję jakości. Zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego nasze usługi wykonujemy terminowo i solidnie. Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy indywidualnie.


W zakres usług serwisu, wchodzą m.in.:

Wykonujemy naprawy komputerów stacjonarnych (Desktop PC), laptopów, notebooków, netbooków.

Nie znalazłeś interesującej Cię usługi? Skontaktuj się z nami.


Jak skorzystać z usług serwisu?

  • Usterkę można zgłosić telefonicznie lub mailowo. Podczas rozmowy umawiamy się na sposób dostarczenia sprzętu oraz dogodny termin.
  • Uszkodzony komputer może zostać do nas przywieziony lub to my przyjeżdżamy do Państwa w celu diagnozy i naprawy komputera. W przypadku gdy komputer nie może być naprawiony u Klienta - jest on zabierany do serwisu i tam następuje naprawa. Punkt dostarczania sprzętu do serwisu, będący jednocześnie punktem odbioru, znajduje się w Oświęcimiu przy ulicy Obozowej 25C/1 (osiedle Zasole, pasaż handlowy, lokal kwiaciarni, przy szkole "Budowlance").
  • Po dokonaniu diagnozy, przedstawiamy Klientowi informacje dotyczącą problemu oraz czas i koszt naprawy.